O nas

sprawdź w których sklepach znajdziesz nasze owoce
Owoce

OWOCE I WARZYWA TO NASZA PASJA !

Z pokolenia na pokolenie zajmujemy się sprzedażą owoców i warzyw. Współpracujemy z przeróżnymi podmiotami na terenie Górnego Śląska. Cechuje nas BARDZO WYSOKA JAKOŚĆ OBSŁUGI, dobre ceny, świetne opinie naszych klientów i możliwości dostępu do bardzo różnorodnych produktów w każdych ilościach.

OFERTA

Nasza oferta obejmuje owoce i warzywa a także bakalie, jajka, sałaty, kiełki, zioła, grzyby, cytrusy i owoce egzotyczne, kwiaty jadalne oraz wszelkie pokrewne towary. To co nas wyróżnia to przede wszystkim najlepsza jakość, świeżość produktów i indywidualne podejście do potrzeb naszych partnerów w branży. Służymy przede wszystkim doradztwem i kunsztem doboru odpowiednich produktów. Dla naszych klientów sprowadzimy każdy owoc !

ZASIĘG 

Chcielibyśmy abyście i Wy sprawdzili nasze możliwości. Czekamy na telefony z zamówieniami. Na terenie Rudy Śląskiej, Katowic, Zabrza, Bytomia, Chorzowa. Mikołowa i okolic towar dowozimy za darmo ! Wystarczy zadzwonić dzień wcześniej a następnego dnia jesteśmy u Was z zamówieniem !

Program lojanościowy

rozpocznij z nami owocną współpracę

 Specjalnie dla stałych klientów z sektora gastronomii (restauracje, kawiarnie itp.) stworzyliśmy program lojalnościowy „OWOCOWE WAKACJE” – najprościej ujmując: za każdą wydaną złotówkę na zakupy w naszej HURTOWNI proponujemy dwa punkty na Państwa konto w programie lojalnościowym. Punkty będzie można wymieniać na WAKACJE, WYJAZDY, BILETY DO ENERGYLANDII i wszelkie inne usługi z oferty Biura Podróży WAKACYJNY ŚWIAT Bracia Nowak.

WYDAJĄC 1 zł = 2 pkt OTRZYMUJESZ

Oczywiście punkty naliczają się samoistnie, w związku z czym robiąc codzienne zakupy, czy też rutynowe zamówienia do swojej firmy mogą Państwo po pewnym czasie całkowicie  ZA DARMO wybrać się NA WAKACJE !

System wymiany punktów na nagrody w programie „OWOCOWE WAKACJE” wygląda następująco:

  • 5 000 pkt = bilet do Energylandii (największy w Polsce Rodzinny Park Rozrywki);

  • 50 000 pkt = bon o wartości 1 000 zł;

  • 100 000 pkt = bon o wartości 2 100 zł;

  • 200 000 pkt = bon o wartości 4 300 zł;

  • 300 000 pkt = bon o wartości 6 500 zł;

  • 400 000 pkt = bon o wartości 8 700 zł;

  • 800 000 pkt = bon o wartości 20 000 zł;

    (do przeznaczenia na dowolne wczasy w BP „Wakacyjny Świat – bracia NOWAK”

- Zebrane punkty można wykorzystać jednorazowo;
- Zebrane punkty można wymienić na dowolne wczasy, wycieczki, wyjazdy, obozy, kolonie, indywidualne lub zorganizowane dla grup w Polsce i za granicą (również celem zorganizowania wycieczek szkolnych, „Zielonej Szkoły” itp.);
- Program lojalnościowy nie łączy się z innymi promocjami;
- Punkty można wykorzystać na CAŁĄ OFERTĘ Biura Podróży „Wakacyjny Świat – bracia Nowak” mieszczącego się w Rudzie Śląskiej przy ul. Solidarności 20J lok. 20 (pełna oferta: wakacyjnyświat.braciaNOWAK.pl);

Serdecznie zapraszamy do współpracy

Zespół Fabryki Owoca